سیگنال بورس : ارائه سیگنال تضمینی بورس کوتاه مدت و میان مدت vip

گروه تحلیل گران سیگنال بورس با ارائه خدماتی جدید در نظر دارد خدماتی متفاوت از سایت های دیگر را ارائه دهد در ضمن هیچ سایتی سیگنال تضمینی بورس نمیتواند بدهد چون بازار بورس مساوی با ریسک فقط باید ریسک خرید ها را کاهش داد ما در کنار شما هستیم.با تشکر
تقویم اجرایی 98-99

جهت عضویت در کانال وی آی پی و دریافت سیگنال تضمینی بورس کلیک کنید

 

سیگنال بورس به صورت تضمینی کوتاه مدت

با سلام و سپاس از بازدید سایت سیگنال بورس شما کاربر گرامی . پس از سالها فعالیت در عرصه بورس بر خود لازم دانستیم تا با ایجاد این سایت و به یاری جمعی از تحلیلگران موفق در این عرصه تحلیل ها و سیگنال های مورد نیاز شما رادر اختیارتان قراردهیم باشد که در کنار همدیگر بسوی سرمایه گذاری موفق در بورس گام برداریم.تجارت پر سود شما آرزوی ماست.

مدیر سایت : حمید باغبانی راد

 

معرفی سهم ویژه شماره 1

 

 

نام نماد: واتی

 

 برای دیدن تحلیل جدید از این سهم اینجا کلیل کنید

مطلب جدید : 

   در حال حاضر ناو هر سهم واتی در حدود  ۸۷۲۶  ریال می باشد، این در حالی است که سهم در قیمت 3600 ریال معامله می شود. به بیان دیگر سهم در محدوده ۴۰ درصدی ناو خود معامله می شود که در نوع خود جالب توجه می باشد. به طور معمول سهم های سرمایه گذاری در محدوده ارزش ۶۰ الی ۸۰ درصدی ارزش ناو خود معامله می شوند.

کلیه اطلاعات این تحلیل برگرفته از تازه ترین گزاشات منتشر شده بر روی سامانه اطلاع رسانی کدال می باشد.

 

 

 

کوتاه از شرایط بنیادی: 

سرمایه گذاری آتیه دماوند یکی از سهم های ارزنده بازاره که وضعیت بنیادی خوبی داره . بخش زیادی از پرتفوی این نماد رو شیران تشکیل داده. روند سود آوری شیران تاثیر مستقیم روی این نماد داره. شیران پس از افزایش سرمایه از 771498 به 2314494 میلیون ریال سود هر سهم رو به میزان 25 درصدافزایش داده . شیران در دوره 6 ماهه موفق به پوشش 41 درصدی سود شده.دلیل تعدیل مثبت فوق العاده در این نماد رشد نرخ فروش و کاهش بهای تمام شده در این نماد بوده. نکته مثبت دیگه در نماد شیران تسعیر ارزبه نرخ 30461 ریال هست. در حالیکه شرکت پیشبینی کرده بود تسعیر نرخ ارز با نرخ مرکز مبادلات انجام بشه. شیران حدود 46.5 میلیون دلار را رو با نرخ ذکر شده تسعیر کرده است. با توجه به تعدیل مثبت شیران سود واتی از 524 به 740 میلیارد ریال افزایش یافته و این یعنی تعدیل بیش از 35 درصد که مطمئنا این موضوع در حافظه بازار باقی خواهد ماند و تاثیر مثبتی  بر روند معاملات سهم خواهد داشت.

 

 

شرایط تکنیکالی:

 

این لینک، نمودار روزانه و تعدیل شده واتی رو نشون میده. همانطور که میبینید، سهم از اواخر سال 91 روند صعودی شارپ خود را آغاز نمود و در یک روند استثنایی از محدوده 230 تومن تا 950 تومن رشد کرد. این رشد قیمت  در پی شایعه فروش سهام شیران در این نماد رخ داد اما پس از رسیدن قیمت به 950 تومن این موضوع به صورت کامل تکذیب شد و روند اصلاحی سهم آغاز شد.

حدودا 1 سال پیش روند نزولی سهم آغاز شده و در یک روند اصلاحی شارپ ، سهم از 950 تا مرز 500 تومن افت کرد.این نماد نتونست در روزهای صعودی سال گذشته کام سهامدارانش رو شیرین کنه و روند سهم در طول سال کاملا نزولی باقی موند. در روزهای نابسامان پایانی سال 93 حمایت 500 تومن هم شکست خوردو در اوایل تیر ماه به 300 رسید. و بالاخره در این محدده مورد حمایت واقع شد.

 روند نزولی حاکم برسهم با خطوط سبز مشخص شده. سقف کانال نزولی حدود 1 هفته پیش با بالا شکسته شد و سهم چند روزی در محدوده 370 تومن معامله شد. اکنون سهم در حال پولبک زدن به روند شکسته شده است و در حد اقل قیمت فردا به محدوده خرید میرسه. حمایت سهم در 325 تومنه . 290 تومن الی 300 تومن به عنوان سطح حمایت سوم در این نماد مطرحه . احتمال بازگشت قیمت در این نماد در هر یک از سطوح بالاست ولی 325 تومن به احتمال 90 درصد میتونه باعث رشد سهم بشه.

اگه سهم زیر 340 بیاد احتمال شکسته شدن 325  در اثر فشار فروش بازار هست پس کاملا مواظب باشیدو خرید هیجانی انجام ندید.به نظر من جو بازار این روزها منفیه و همانطور که در گزارش بازار عرض کردم شاخص بواسطه برخی سهام شاخص ساز افت نمیکنه در حالیکه سهم ها افت میکنن. در صورتی که بازار مثبت بشه قطعا واتی که از شرایط خوبی برخورداره و اصلاح زیادی انجام داده و همچنین واگراییهایی که در اندیکاتور RSI  ایجاد شده میتونه صعود خوبی رو تجربه کنه. 390 تا 400 تومن بعنوان هدف اول و اگر سطح 400 تومن با بالا شکسته بشه عدد 475 تومن بعنوان مقاومتی مهم در برابر صعود ایفای نقش میکنه و احتمالا مانع صعود بیشتر سهم میشه.

محدوده خرید:

این روزها باید هوشمندانه عمل کرد. باید در قیمت مناسب سهم رو خرید.ممکنه بازار فردا از شروعش مثبت بشه و سهم به محدوده خرید نرسه لذا با توجه به خروج از کانال نزولی و تعدیل مثبت اخیر ،بازار نگاه مثبتی به این سهم خواهد داشت. و سهم خیلی آسون در روند مثبت قرار خواهد گرفت. ولی اگه جو بازار مثل شنبه منفی باشه، احتمال کاهش قیمت در این نماد وجود داره. نقاط حمایت ذکر شده بهترین نقاط برای خرید هستند.اگه نشانه ای از بازگشت بازار و روند مثبت دیده نشد و شاهد فشار فروش در سهم بودید بهتره می صبر کنید تا سهم به قیمتهای جذابتر برسه. نحوه خرید  هر شخص به استراتژی خودش بستگی داره اگه اهل خرید پله ای هستید میتونید در هر حمایت  یه پله بردارید(کلا 3 پله: پله اول 325 - دوم و سوم در صورت ریزش بیشتر در اطراف 300 تومن) .

همچنین اخبار و شایعاتی مبنی بر افزایش سرمایه 200 درصدی در این نماد به گوش میرسهکه در صورت تحقق، سهم به راحتی تا بالای 400 رشد میکنه. لذا بازار نسبت به این نماد کاملا خوشبین هست.

 

نکات مهم برای خرید سیگنال بورس تضمینی در کانال vip

 

نکته : همه سرمایه خود را درگیر یک سهم نکنید چون ممکنه هر اتفاقی بیفته. باید مدیریت سرمایه داشته باشید.

نکته: حدضرر 298 تومن رو برای این سهم رعایت کنید یعنی اگه قیمت پایانی زیر 298 بسته بشه باید حتما سهم رو بفروشید وگرنه مطمئن باشید بیشتر ضرر میکنید.

نکته : ما فقط سیگنال بورس برای  سهم رو معرفی میکنیم دیگه تصمیم خرید باخود شماست. مسئولیت کارهای خودتون رو به عهده بگیرید  

امیدوارم هرلحظه شاهد افزایش سود شما باشم. هیحانی معامله نکنید ضرر نکردن مهمتر از سود کردنه

( جدید)

 

خط قرمز مانع از رشد سهم شده و در عین حال کف کانال مانع افت شده.

باید منتظر بود و دید که آیا کف کانال سهم رو نگه میداره یا نه به احتمال بالای 50 درصد این کف نمیتونه مانع ریزش بشه و سهم در نهایت باید به زیر کف کانال بره. فعلا نباید در این سهم خریدی داشته باشیم.

البته نکته مثبت برای این سهم اینه که شیران روز چهارشنبه مورد حمایت واقع شد و ممکنه رشدش رو آغاز کنه و چون درصد بالای پورتفوی واتی رو شیران تشکیل میده در اثر افزایش قیمت شیران، ناو واتی هم افزایش پیدا میکنه و ممکنه موجب افزایش واتی بشه.این نکته رو هم مد نظر داشته باشید.

 

نقاط حمایتی و مقاومتی از سهم ارزنده گروه سیمانی 

نماد ستران:حمایت اول ۵۳۸۰ حمایت دوم ۵۱۸۰ و حمایت سوم ۴۹۵۰ را دارد.مقاومت اول این سهم ۵۶۲۰ مقاومت دوم ۵۹۰۰ و مقاومت سوم۶۱۵۰ میباشد. سهم الگوی مثلث افزایشی تشکیل داده است که موفق به عبور از مقاومت ۵۹۰۰ خود که برابر با سقف مثلث بود برخورد کرد و نتوانست موفق به شکست شود و احتمال اصلاح قیمتی تا محدوده ۵۱۸۰ محتمل میباشد.) نماد سپاها: حمایت اول ۲۴۶۰ حمایت دوم ۲۳۳۰ وحمایت ۲۲۱۰ را دارد.مقاومت اول این سهم ۲۶۲۰ مقاومت دوم ۲۷۸۰ و مقاومت سوم ۳۰۰۰ میباشد. عبور از مقاومت ۲۶۲۰ میتواند نوید صعود خوب برای میان مدت را به سهامداران این شرکت بدهد.کومو آینده این سهم در تایم فریم روزانه صعودی و سهم بالای ابر کومو قرار دارد وبعد از اصلاح قیمتی صعود سهم محتمل میباشد. نماد سشرق:حمایت اول ۳۱۸۰ حمایت دوم ۲۹۷۰ و حمایت سوم ۲۸۶۰ را دارد. مقاومت اول این سهم ۳۴۹۰ مقاومت دوم۳۶۸۰ و مقاومت سوم ۳۸۷۰ میباشد. سهم الگوی سر و شانه کف تشکیل داد و با شکست خط گردن صعود کوتاه مدت مناسبی داشت و الان در اصلاح قیمتی به سر میبرد و افت سهم تا محدوده خط گردن در قیمت ۲۹۷۰ محتمل میباشد.

سیگنال تضمینی شماره پنج ویژه بورس تهران

نام سهم :  پخش

شرکت پخش البرز وابسته به شرکت سرمایه گذاری البرز از بزرگترین ، معتبرترین و خوشنام ترین شرکتهای تامین ، توزیع و پخش سراسری کالا و دارو در کشور میباشد.

اساس انتخاب سهم بر اساس تحلیل تکنیکال است.

تحلیل تکنیکال:


سهم از قیمت 750 تومن تا حدود 300 تومن افت کرده و اکنون در حدود 420 تومن معامله میشه.همچنین در این قیمت خوب داره از سهم حمایت میشه.

نمودار سهم :(برای دیدن سایز بزرگتر نمودار،روی آن کلیل کنید)

 

در این نمودار میبینیم که سهم هم اکنون از خط روند نزولی خودش رها شده.

 

در شکل بالا ، الگوی سر و شانه کف مشهود است.

چون خط گردن این الگو کج شکل گرفته ، مقاومت 415تا 420 تومن محدوده مقاومتی این خط محسوب میشه.

 

در شکل بالا میبینیم که یک واگرایی در RSI  اتفاق افتاده که صعود رو تایید میکنه.

محدوده خرید:

باید صبر کنیم قیمت بالای 420 تومن تثبیت بشه

اهداف سهم :

490 تا 500 و بعد باید برای صعود بیشتر از مرز روانی 500 عبور کنه تا بتونه به هدف 530 که سروشانه کف براش مشخص کرده ، صعود کنه.

حد ضرر :

400 تومن

 

 

(جدید)

سهم بعد از معرفی، سعی کرد از قیمت 420 تومن عبور کنه ورشدش رو ادامه بده ولی متاسفانه جو بد بازار اجازه این کار رو بهش نداد و سهم بعد از سعی فراوان به سمت پایین برگشت.

 

همانطور که در عکس میبینید، افت روز چهارشنبه رو میتونیم یک پولبک به سمت خط شکسته شده حساب کنیم. ممکنه قیمت پس از برخورد به خط فیبوی 61.8 (که یکی از قویترین سطوح فیبوناچی هست )در قیمت 400 تومن به سمت بالا برگرده .در صورت حمایت در این سطح میتونیم یه پله خرید کنیم و در قیمت 420 تومن (اگه نتونست بالاتر بره) بفروشیم و یک نوسان 5 درصدی از سهم بگیریم.ولی در صورت ادامه ریزش ، سهم تا 379 خواهد رفت که باید منتظر باشیم ببینیم که در ادامه چه اتفاقی میوفته.

لطفا وضعیت کلی بازار رو برای معاملات حتما در نظر بگیرید.

این فقط یک پیشنهاد است و من در این سایت هیچ توصیه ای به خرید و فروش ندارم

سیگنال بورس شماره سوم

نام سهم : دتولید

گروه : مواد و محصولات دارویی

توضیح مفاهیم اندیکاتور ایچیموکو ( خط آبی : تنکن سن - خط قرمز : کیجون سن - خط سبز : چیکو اسپن)

اول یک نگاه به چارت گروه دارویی بندازیم( برای دیدن عکس بزرگتر ، روی چارت کلیک کنید)

این شاخص روند نزولی خودش رو شکسته و اکنون روی این روند در حال حرکته در صورت افت ، این خط میتونه جلوی اون رو بگیره

 

 

در اندیکاتور ایچیموکو نمودار اکنون روی ابر قرار داره (سنکوی A و  B  محدوده حمایت برای نموداره) . همچنین به نظر میاد تنکن سن میخواد کیجون سن رو به طرف بالا قطع کنه . این علائم همه نشانه صعود هستن.

از لحاظ بنیادی هم قابل ذکره که با نزدیک شدن به نیمه دوم سال تمایل به ورود به سهام دارویی در بازار افزایش پیدا میکنه.

 

 

حال میپردازیم به خود سهم

 

  این سهم رو بادید کوتاه مدت و میان مدت میتونید در سبد خود داشته باشید.

دتولید الگوی پرچم کلاسیک تشکیل داده و اکنون در قیمت 1150 بر روی ظلع بالای پرچم قرار گرفته اگه بتونه این خط رو بشکنه  و از بالای ظلع بیرون بره میتونیم بگیم که تا قیمت 1521 ( در شرایط عادی بازار) میتونه رشد کنه . این عدد هدف الگوی پرچم هست یعنی به اندازه دسته پرچم

البته در این بین مقاومتهایی وجود داره که سهم باید از اونها عبور کنه از جمله 1173 و 1207 تومن که مقاومتهای نزدیکی هستند در صورت عبور میتونه تا 1311 و 1335 و 1437 هم بره. که البته راه زیادی پیش رو داره تا به هدف این الگو برسه.

 

 میانگین متحرک 21 روزه هم در چند روز اخیر خوب تونسته از سهم حمایت کنه و مانع ریزش سهم در این بازار بشه طوریکه در این افت شدید شاخص ،هیچ افتی رو در این سهم شاهد نبودیم (بنده این سهم رو از دو هفته پیش در سبدم دارم و هر روز دارم بررسیش میکنم در این چند روزه دقیقا حواسم به سهم بود و متوجه شدم که حتی در بازار منفی، فروشنده زیادی در این قیمتها وجود نداره)

اندیکاتور RSI  هم در بالای خط  قرمز داره نوسان ریز میکنه و هنوز بالای اون در حرکته.

 

 در نمودار بالا میبینید که قیمت در بالای ابر ، تنکن سن و همچنین کیجون سن قرار داره تنکن سن و کیجون سن سهم رو حمایت میکنن تنکن سن هم داره بصورت افقی حرکت میکنه که میتونه قدرت حمایت رو بیشتر کنه . ابر آینده هم صعودیه. و البته چیکو اسپن هم داره به سمت بالا از قیمت فاصله میگیره.همچنین باند میانی بولینگر هم به سمت بالا متمایل شده.

فقط در یک حالت سهم میتونه ریزش کنه و اون هم اینه که جو بازار خیلی بد باشه و سهم رو بکشه پایین .(در جو بد بازار سهم خوب و بد نداریم فقط یه سری تک سهم ها صعودی میشن )

در عکس زیر هم نمودار یک روزه سهم رو میبینید که از سایت کارگزاری مفید برداشتم. مشاهده میکنید که سهم در تایم پایانی امروز( دوشنبه 17 شهریور ) مورد حمایت واقع شده و افزایش قیمت داشته ( البته در این تایم ، سهم بین حقوقیها کد به کد شده 1 حقوقی به 4 حقوقی فروخته به تعداد 1 میلیون سهم)

 

 

 محدوده خرید :

میتونید این سهم رو زیر نظر بگیرید و در قیمتهای 1120 تومن تا 1150 بخرید که محدوده خوبی برای خریده.

حد ضرر :

حد ضرر این سهم در قیمت 1063 تومن فعال میشه که حتما باید رعایت کنید

نکته : اگه سهم در عرض یک هفته آینده صعود نکنه (حداقل بالای 1150 ) الگوی پرچم باطل میشه ولی بقیه علائم بستگی به این الگو ندارن و بصورت مستقل هر کدوم تحلیل خودشون رو دارن

اهداف :

همانطور که گفته شد ، 1173 ، 1207 ، 1311 ، 1335 و 1437 تومن و در صورت خروج قیمت از بالای پرچم ( یعنی تکمیل الگوی پرچم ) تا 1521 اهداف سهم هستند . (البته بعید میدونم تا اون بالا ها بره تو این جو بازار ولی خوب هیچ چیز بعید نیست)

 

 

نکته : حداکثر سرمایه ای که درگیر این سهم میکنید 30 درصد سرمایه باشه - حتما حتما بصورت پله ای خرید کنید ( چون بازار خرابه در صورت افت  بتونید در قیمتهای پایینتر بخرید و میانگین کم کنید) - در این روزها در صف خرید هیچ سهمی وارد نشید (چون ممکنه فرداش صف فروش بشه. داشتیم از این موارد)

 سهم رو با دید یک ماهه( کوتاه مدت) یا حدود 6 ماهه( میان مدت) بخرید و منتظر صعودش باشید

یکی از قسمتهای مهم هر تحلیلی حد ضرر اون هست لطفا رعایت کنید

من فقط سهم رو معرفی میکنم و بقیه مسئولیتها به عهده خود شماست. سهم رو خوب بررسی کنید بعد واردش بشید.

نگران نباشید در این وضعیت بازار ، هیچ سهمی خارج از دسترس نیست پس برای خرید عجله نکنید. ضرر نکردن بهتر از سود نکردنه.

 موفق و پرسود باشید

 


نمایش این کد فقط در ادامه مطلب

 

نام طرح: سهم ویژه 4

 

نام سهم : پارسان

 

 

وضعیت بنیادی:

 

یکی از زیرمجموعه هایش ، شپدیس میباشد که اخیرا به دلیل توقف 70 روزه با تعدیل منفی در سود مواجه شده است. اما با تغییراتی که در سال مالی این شرکت ایجاد شده ، این تعدیل منفی تاثیری بر سود شرکت پارسان ندارد.پارسان حدودا سهامدار 50 درصد از سهام شرکت شراز و شبریز می باشد. هر دوی این نمادها اخیرا تعدیل مثبت داشته اند. با توجه به سود تقسیمی بسیار خوب در نماد شراز ، بازار توجه ویژه ای به پارسان دارد. اگر فردا در نماد شبریز نیز سود خوبی توزیع شود توجهات به این نماد ارزنده بیش از پیش خواهد بود. نکته مثبتی که در نماد پارسان وجود دارد بحث افزایش نرخ کود اوره است. اخیرا خبرهایی از افزایش 19 درصدی این کود به گوش میرسد. گویا دولت قرار است نرخ کود اوره را از 612 تومان به 728 تومان در هر کیلو افزایش دهد. در  صورتی که این افزایش نرخ صورت گیرد ، تاثیر بسزایی بر نماد پارسان خواهد گذاشت. این افزایش نرخ بر نماد خراسان نیز تاثیر مثبت خواهد داشت چرا مه خراسان افزایش نرخ کود داخلی را در بودجه خود در نظر نگرفته است. با توجه به اینکه بخشی از سهام خراسان در اختیار پارسان است این موضوع مستقیما بر پارسان نیز اثر مثبت خواهد گذاشت.

سیگنال بورس برای خرید تضمینی بهترین سهام

 

تحلیل تکنیکال :

این روزها توجه بازار به این سهم زیاد شده و جو منفی بازار اجازه خودنمایی به این سهم ارزنده نمیده.

این سهم پر پتانسیل در اثر جو منفی بازار ریزش زیادی داشته و از 1500 تومن تا مرز 700 تومن افت کرده و مدتیه که مورد توجه واقع شده. هم اکنون به مرز 800 تومن نزدیک شده. چارت روزانه تعدیل شده پارسان رو در شکل زیر ببینید.(برای دیدن در سایز بزرگتر ، بر روی عکس کلیک کنید)

 

 

 

این سهم اکنون در حال تلاش برای عبور از خط روند نزولیه (خط زرد رنگ که در شکل زیر رسم شده). یک کندل بالای این خط شکل گرفته که در صورت عبور قیمت از مرز 810 تومن میتونیم قاطعانه از شکسته شدن روند نزولی در این قیمت صحبت کنیم.در صورت اتفاق افتادن این موضوع، دیگه خبری از روند نزولی در این نماد ارزنده نخواهد بود و با توجه به وضعیت بنیادی بسیار مناسب در سهم ، احتمالا یک روند صعودی رو شاهد خواهیم بود.روند صعودی کوتاه مدتی در RSI  شکل گرفته که تداوم حضور این اندیکاتور در بالای خط روند صعودی، میتونه دلیل بر تداوم روند صعودی سهم در آینده باشه.عدد 59 در RSI (خط قرمز رنگ) سه مرتبه مانع از عبور از این سطح شده که برای آغاز روند صعودی باید این مقاومت مهم شکسته بشه.

 

 

 

سهم این روزها تمایل زیادی داره که از مرز  روانی 800 تومن عبور کنه اما جو منفی بازار این اجازه ره بهش نمیده. به نظر من با توجه به اوضاع بنیادی مناسب در این نماد و در صورت توزیع سود مناسب در نماد شبریز حتما این اتفاق خواهد افتاد و فرصتی برای کسب بازدهی خوب در این نماد فراهم میشه. پس جو بازار باید ادامه رشد رو به سهم بده این یادمون باشه.

محدوده مناسب برای خرید:

سیگنال قطعی خرید در این سهم زمانی صادر میشه که سهم بتونه از محدوده 800 الی 810 تومن با قدرت عبور کنه. در این حالت میتونیم ادعا کنیم که سهم خط روند نزولی رو شکسته و در مدار صعودی قرار گرفته.در صورتیکه سهم نتونه از 800 تومن عبور کنه ، همچنان در روند نزولی قرار داره و ممکنه یه بار دیگه به کف کانال نزولی رسم شده برسه. اکنون سهم در لبه تیغ قرار داره . اینکه سهم صعودی میشه یا نزولی ، بستگی به عبور پرقدرت از 800 تومن داره. لذا در صورت عبور سهم از محدوده 800 الی 810 میتونیم خرید کم ریسک تری داشته باشیم.

هدف : در گام اول تا 900 و 930 تومن 

حد ضرر : در صورت افت قیمت و تثبیت زیر 750 تومن سهم رو بفروشید وگرنه نباید بفروشید.

نکات مهم :

 

ما فقط سهم رو معرفی میکنیم و توصیه ای به خرید و فروش نداریم.تصمیم خرید با شماست. در صورت رشد یا افت سهم ،  هیچ گونه  مسئولیتی متوجه ما نمیباشد.

برای خرید عجله نداشته باشید

حتما حتما حتما بصورت پله ای خرید و فروش کنید.

همه سرمایه تون رو به این سهم اختصاص ندید زیرا هر اتفاقی ممکنه بیوفته.

(جدید)

 

 فعلا این سهم تبدیل شده به یک سهم نوسانگیری خوب که بین 180 تومن و خط قرمز رنگ در حرکته.رشد سهم بعد از تثبیت روی این خط قرمز مشخص خواهد شد.

تحلیل سیگنال بورس برای سهام و ایران

وایران از روند نزولی کوتاه مدتش خارج شده و یه پولبک بهش زده حالا باید از سد 205 تومن رد بشه تا بتونه تا 213 و بعد تا 225  یعنی سقف کانال بره. میتونید با سهم بمونید و در میان مدت سود خوبی بگیرید.

کسانی که دیروز سهم رو فروختن میتونن دوباره بالای 205 وارد بشن(در صورت تثبیت).

به هر حال سهم باید از 205 رد بشه برای صعود.

کسانی که سهم رو دارن ، با حد ضرر 195 تومن با سهم بمونن

29 Jan 2020