سوالات آیین نامه اصلی 99【آزمون آیین نامه اصلی ۹۹】

آخرین سوالات آیین نامه رانندگی

برای شرکت در آزمون آیین نامه رانندگی لازم است با آخرین تغییرات آزمون آیین نامه آشنا شوید. استفاده از نمونه سوالات آیین نامه برای آمادگی در آزمون زمانی سودمند خواهد بود که سوالات بر اساس آخرین تغییرات آزمون تنظیم شده باشد در غیر این صورت نه تنها به قبولی شما در آزمون کمک نخواهد کرد بلکه استفاده از سوالات آیین نامه که آخرین تغییرات در آن لحاظ نشده باشد بیش‌تر شما را سردرگم می‌کند و روز آزمون متوجه می‌شوید که راه درستی را برای آمادگی در آزمون آیین نامه انتخاب نکرده‌اید.

سوالات آیین نامه اصلی ۹۹

در سال‌های گذشته تغییراتی مانند اضافه شدن بخش سوالت فنی؛ سوالات فرهنگ رانندگی و امداد و نجات در متن آیین نامه و سوالات اعمال شده و رویکرد بخشی از سوالات نیز تغییرات قابل توجهی داشته است.

به طور کلی آنچه به عنوان نمونه سوالات آیین نامه اصلی ۹۹ ارائه می‌شود باید دقیقا منطبق با آخرین آزمون‌هایی باشد که در ایران برگزار شده است. با توجه به وسعت بانک سوالات و تعدد آزمون‌های برگزار شده، حجم سوالات برای ایجاد آمادگی کافی برای پاسخگویی کافی خواهد بود.

سوالات آیین نامه اصلی 99

آزمون آیین نامه اصلی ۹۹

نمونه آزمون آیین نامه اصلی ۹۹ بر اساس آخرین تغییرات آیین نامه سال‌های اخیر تدوین شده است. این سوالات به همراه پاسخنامه ارائه شده و به صورت آزمون‌های استانداردی در دسترس شما قرار خواهد گرفت که با پاسخگویی به هر آزمون یک قدم به قبولی در آزمون اصلی نزدیک خواهید شد. دقت داشته باشید که هنگام دانلود سوالات از وب سایت‌های معتبر اقدام کنید و نموه‌هایی تهیه کنید که از آخرین ورژن سوالات تبعیت کند.

 

جهت مشاهده جدیدترین آزمونهای آیین نامه رانندگی روی گزینه مورد نظر کلیک کنید :

 

آزمون اصلی آیین نامه ۹۹

در آزمون اصلی وقت محدود است. شما درگیر یادگیری عملی رانندگی هستید و زمان نسبتا طولانی از آزمون مقدماتی گذشته و علاوه بر این مباحثی نیز به آزمون اصلی اضافه شده است.

به همین دلیل فرصت کافی برای مطالعه آیین نامه را پیدا نمی‌کنید و لازم است به شما جزوات و نمونه سوالاتی داده شود که بتوانید با مرور آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان به تسلط کافی برسید. دقت کنید نمونه سوالات سال ۹۹ را برای تمرین انتخاب کنید که از آخرین تغییرات مطلع شوید و خصوصا مباحث اضافه شده به آزمون را از دست ندهید.

سوالات آیین نامه ۹۹

آیین نامه ۹۹ با اضافه شدن مباحث جدید نسبت به چند سال گذشته نیاز دارد که نمونه سوالاتی مبتنی با این تغییرات جمع‌آوری شودو رویکرد نمونه سوالات به دو صورت است.

مربیان و اساتید با تجربه ما معمولا تمامی آزمون‌های برگزار شده در ماه‌های اخیر را به دقت بررسی می‌کنند و سوالاتی که بیش‌تری تکرار را دارد را به صورت مجزا در کنار سوالاتی که پیش‌بینی می‌کنند بر اساس آزمون‌های پیشین ممکن است مطرح شود در نمونه سوالات به صورت یکجا در اختیار هنرجویان عزیز قرار می‌دهند.

آنچه در نهایت پیش روی ما قرار خواهد گرفت مجموعه‌ای جامع از سوالات طراحی شده توسط متخصصان در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با مرور آن‌ها قبولی شما تضمین شدست.

نمونه سوالات آیین نامه ۹۹

سوالاتی که برای قبولی در آزمون آیین نامه ۹۹ جمع‌آوری شده است نیازمند برنامه مطالعاتی منسجم و اصولی است در غیر این صورت اگر قرار باشد که سوالات را به همراه پاسخنامه حفظ کنید ممکن است استرس روز آزمون باعث شود نتوانید پاسخ‌ها را به یادبیاورید. می‌بایست از روش‌های مناسب برای مرور سوالات استفاده کنید.

یکی از بهترین این روش‌های مرور سوالات با انگیزه یادگیری بدون نگاه به پاسخ‌نامه است. خود را در شرایط آزمون قرار دهید و به پاسخ هر سوال فکر کنید. سعی کنید منطقی‌ترین پاسخ را انتخاب کنید و پس از انتخاب گزینه و پایان آزمون پاسخ‌های خود را با نمونه پاسخنامه بررسی کنید.

نمونه سوالات آیین نامه اصلی ۹۹

کاری هنرجویان باید انجام دهند دانلود مجموعه‌ای جامع از آخرین نمونه سوالات آیین نامه ۹۹ است به همراه پاسخنامه معتبر و برنامه ریزی برای پاسخگویی به تک به تک سوالات و سپس بررسی پاسخنامه و نگارش ایرادات احتمالی و مرور ایرادات برای آزمون بعدی که به مرور تعداد اشتباهات کاهش یابد و به بالاترین راندمان برسید.

دقت داشته باشید بهتر است تا جایی که ممکن است از حجم حفظیات بکاهید و سوالات را درک کنید تا روز آزمون دچار استرس کمتری باشید. هر چه نمونه سوالات بیش‌تری را مرور کرده باشید استرس کمتری را نیز تجربه خواهید کرد.

توجه توجه :

چنانچه هر گونه سوالی در رابطه با گواهینامه ، آموزش و سوالات رانندگی دارید از لینک زیر وارد انجمن سایت شوید و سوال خود را مطرح کنید.

یک پاسخ بنویسید

 

سوالات آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه

سوالات آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه

سوالات آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه

دانلود سوالات واقعی آزمون ضمن خدمت مراقبت جسمانی عاطفی و روانشناختی دانش آموزان

سوالات آزمون ضمن خدمت آغاز سال تحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

سوالات ضمن خدمت آغاز سالتحصیلی همراه با ایمنی و امنیت مدرسه

دانلود سوالات مرحله اول آزمون ضمن خدمت ایمنی و امنیت مدرسه