سوالات واقعی آزمون ضمن خدمت طرح انتصاب مدیران مدارس

سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس

سایت تخصصی ضمن خدمت فرهنگیان کاملترین مجموعه منابع آموزشی و نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس با حجم بیش از ۱۳۰ مگابایت در قالب ۴۷ فایل پی دی اف و ۸ فایل ورد را آماده سازی کرده و برای دانلود در اختیار همکاران گرامی قرار داده است.

مدیریت بانک نمونه سوال شخصا کیفیت این مجموعه دانلودی  را تضمین میکند, که هر آنچه شما در باره آزمون مدیران سال ۹۸ نیاز داشته باشید را در اختیار شما قرار میدهد .

لطفا توجه داشته باشید به خاطر کاهش ترافیک سرور هر فایلی را یکبار دانلود کنید . اگر در طی روزهای آتی فایل جدیدی به این مجموعه اضافه کنیم قطعا برای تک تک خریداران مجموعه سوالات آزمون انتصاب مدیران مدارس ارسال خواهد شد . این دینی است بر گردن ما و مطمئن باشید هر گونه آپدیتی را ارسال خواهیم کرد.

نمونه سوالات ضمن خدمت بدو انتصاب مدیران

منابع کامل و سوالات آزمون انتصاب مدیران مدارس ابتدایی و متوسطه در سال ۱۳۹۸

تعداد نمونه سوالات ضمن خدمت بدو انتخاب مدیران و منابع آموزشی این مجموعه بسیار کامل بوده و شما را از مراجعه به منابع دیگر قطعا بی نیاز میکند.

آزمون مدیران مدارس سال ۹۸

این مجموعه بسیار کامل میباشد . و تقریبا هر آنچه برا قبولی در آزمون انتصاب مدیران مدارس نیاز داشته باشید را در اختیار شما قرار میدهد . اععم از سوال واقعی آزمون مدیران در سال ۹۷ , سوال و منابع آموزشی کامل از سند تحول , آیین نامه اجرایی مدارس, اصول و فنون مشاوره, نظارت بالینی ( نظارت آموزشی کلاس ) آیین نامه مالی مدارس , و.. میتواند تمام نیازهای متقاضیان شرکت در آزمون طرح انتصاب مدیران را برآورده سازد.

اطلاعیه : مورخه ششم خرداد ۹۸ یک فایل زیپ شده با حجم ۱۲ مگابایت حاوی سوالات آزمون های مشابه + ۲۵ سوال اصلی آزمون انتخاب مدیران مدارس و سوالات طرح تدبیر مدیران مدارس ابتدایی به این مجموعه دانلودی اضافه گردید . نهایتا تا آخر وقت هشتم خرداد این بسته بروزرسانی برای همه خریداران قبل از تاریخ ۶ خرداد ارسال خواهد شد.

تاریخ بروزرسانی و افزودن سوالات و منابع جدید :  ۱۸ اردیبهشت ۹۸

این مجموعه در روز ۱۸ اردیبهشت ۹۸ بروز رسانی شد و ۸ فایل جدید در ۲ پکیج زیپ شده حاوی نمونه سوالات آزمون مدیران در مجموع حاوی ۹۹۰ سوال جدید با جواب به همراه منابع اضافه شد.

سوالات و منابع اصول و فنون راهنمایی و مشاوره تحصیلی دکتر صافی ویژه آزمون مدیران

سوالات آیین نامه اجرایی مدارس اضافه شد

سوالات رسیدگی به تخلفات اداری اضافه شد

نمونه سوالات برنامه درس ملی

نمونه سوالات سند تحول بنیادین و مبانی نظری تحول بنیادین

نمونه سوالات دستورالعمل مالی مدارس

سوالات واقعی سال ۹۷ انتصاب مدیران – استان تهران و البرز

محتوا + نمونه سوال نظارت آموزشی کلاس درس محور- نظارت بالینی دکتر عبداللهی برای آزمون مدیران مدارس

برای دانلود کاملترین مجموعه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس روی لینک زیر کلیک کنید

نمونه سوالات آزمون مدیران مدارس حاوی موارد زیر میباشد.

این بسته ویژه آزمون مدیران در سال ۹۸ حاوی کلیه منابع آزمون اعلام شده به همراه تعداد زیادی نمونه سوال به تفکیک هر منبع و سوالات واقعی آزمون های برگزار شده در سال ۹۷ میباشد .  در مجموع این بسته بیش از ۱۳۵ مگابایت حجم دارد . از اینرو خواهشمندیم به علت کاهش فشار روی سرور از دانلود مجدد مواردی که دانلود کرده ایده خودداری نمایید.

مجموعه بسیار کامل سوالات و منابع آزمون ضمن خدمت انتصاب مدیران در مجموع حاوی بیش از ۸۰۰ نمونه سوال و سوالات آزمون واقعی برگزار شده در سالهای قبل و سال ۹۸ میباشد. برای دریافت کردن این بسته هم میتوانید بصورت آنلاین مراحل مرتبط با پرداخت اینترنتی را طی کرده و دانلود کنید و هم میتوانید از طریق واتس آپ یا تلگرام با ما تماس گرفته و فایل را دریافت کنید .

مهمترین فایل های نمونه سوال و جزوات آموزشی برای آزمون مدیران مدارس در این بسته

سوالات اصول و فنون مشاوره تحصیلی  دکتر صافی به همراه فایل کم حجم منبع

سوالات نظارت آموزشی کلاس درس محور دکتر عبداللهی به همراه فایل کم حجم منبع

سوالات منابع نظری تحول بنیادین

۵ فایل حاوی ۳۹۰ نمونه سوال ضمن خدمت انتخاب مدیران مدارس – آزمون واقعی اضافه شد 

در آخرین بروزرسانی هم تعداد ۷۹ نمونه سوال ضمن خدمت انتصاب مدیران به این بسته دانلودی اضافه گردید.

جزوه آموزشی به همراه ۱۰۰ سوال از آزمون سند تحول بنیادین

جزوه آموزشی همراه  با ۱۰۰ سوال  از آزمون برنامه درسی ملی

چزوه آموزشی همراه با ۱۵۰ سوال  از آزمون آیین نامه اجرایی ویژه مدیران و معاونین

تعداد ۱۰۰ نمونه سوال   از آزمون قوانین و مقررات رسیدگی به تخلفات اداری با جواب

۵-نمونه سوالات شماره ۵ با ۳۵ سوال  همراه با جواب

۶-نسخه پی دی اف کتاب کار تعالی مدیریت مدرسه  با ۹۶ صفحه

۷-نظارت و راهنمایی آموزشی معلمان با ۱۹ صفحه

۸-پودمان امور ادارى و مالى با ۱۵۲ صفحه

۹-نحوه تنظیم اسناد و دفاتر مالی مدارس

۱۰: محتوای آموزشی ویژه مدیران و معاونین مدارس برای شرکت در آزمونهای آنلاین

جزئیات مجموعه سوالات و منابع ضمن خدمت انتخاب مدیران و شرایط دریافت آپدیت های دوره ای

این مجموعه بسیار کامل در ۸ فایل زیپ شده جمعا با حجم ۸۰ مگابایت را میتوانید بعد از مرحله پرداخت دانلود نمایید . اگر در دانلود مجموعه کامل منابع آموزشی و نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس با مشکلی مواجه شدید میتوانید در واتساپ یا تلگرام ما را در جریان قرار دهید.

مجموعه ای ویژه و استثنایی حاوی نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس مشتمل بر سوالات اصلی برگزارشده تهران و البرز+ محتوا کامل و سوالات کامل برای تک تک آیتم های موثر در آزمون مدیران سال ۱۳۹۸ را از بانک نمونه سوال دانلود کنید.

نکته : تا زمان برگزاری آزمون ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس پایان کامل آزمون ضمن خدمت انتصاب مدیران هرگونه آپدیت های دوره ای و بروزرسانی این فایل از طریق ایمیل بصورت رایگان برای کلیه خریداران این مجموعه ارسال خواهد شد.

راهنمای دانلود سوالات بدو انتصاب مدیران مدارس

برای دانلود منابع و سوالات ضمن خدمت بدو انتصاب مدیران از دکمه زیر استفاده نمایید  بعد از ورود به مرکز دانلود منابع آزمون و سوالات ضمن خدمت فرهنگیان مرحله پرداخت بصورت اتوماتیک به صفحه دانلود هدایت خواهید شد و لینک های دانلود ( ۱۰ فایل ) قابل مشاهده خواهد بود . سعی کنید از ایمیل درستی هنگام خرید استفاده نمایید تا بروزرسانی ها در اسرع وقت بدستتان برسد . اگر هم ایمیل درست ندارید مشکلی نیست بعد از خرید و دانلود برای دریافت بروزرسانی ها از طریق تلگرام یا واتساپ با شماره ۰۹۳۳۲۹۷۸۸۵۸ در ارتباط باشید.

بعد از مرحله پرداخت به صفحه دانلود سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس هدایت میشوید …. ۸ فایل اول از بالا را اگر دانلود کنید و بلد باشین اونا را از حالت زیپ شده دربیارین لازم نیست دیگه فایل های بعدی را دانلود کنید .. ولی اگر با نرم افزار زیپ آشنا نیستید ۲۹ فایل پی دی اف , ۶ فایل ورد , یک پاورپوینت اسلاید و یک۱ فایل تصویری را میتوانید دانلود کنید که استفاده از آنها راحتر تر میباشد .

به همراه جزوه و سوالات تستی آزمون های ده گانه برای متقاضیان تصدی پست مدیریت مدارس

با توجه به اعلام لیست دوره های اجباری : آزمون های ده گانه برای متقاضیان پست مدیریت مدارس مانند رهبری آموزشی , مدیریت ارتباطات, نوآوری و کارآفرینی, شاداب سازی مدرسه و …. و با احساس نیازی که همکاران برای این مجموعه ها داشتند چند فایل زیپ شده حاوی سوالات آزمون های برگزار شده و در حال برگذاری دوره های اجباری که از سوی موسسات مرآت , رایا درس , عصر اندیشه و … برگزار میشوند به این مجموعه دانلودی جزوه و سوالات تستی ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس اضافه گردید . که البته در عناوین دانلود ذکر شده اند تا اگر کسی نیاز نداشت آنها را دانلود نکند.

دانلود رایگان

تعدادی از سوالات آزمون های ۱۰ گانه اجباری مرآت, رایادرس و عصر اندیشه برای متقاضیان تصدی پست مدیریت مدارس هم به این پکیج اضافه شد.

یک سری نمونه سوال  تستی رایگان برای آزمون بدو انتخاب و  در فرمت قابل ویرایش word

فایل pdf س و آزمون های ۱۰ گانه

قبولی در آزمون ها با حداکثر نمره و کمترین زمان مطالعه هدف ماست از ارائه بانک جزوه و سوالات تستی و تشریحی

برای دانلود کاملترین پکیج نمونه سوالات آزمون ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس + جزوه و سوالات تستی دکمه خرید و دانلود را لمس نمایید.

5 Dec 2019